Kampanie

 

Chcę pomóc

RESPEKT – KAMPANIE

 1. „RESPEKT – NA STYKU KULTUR”
  – Zamieszczenie cyklu artykułów i reklam w prasie i katalogach biur podróży i innych.
  – utworzenie nowego działu w magazynie Świat Podróże Kultura i na stronie www.magazynswiat.pl– zamieszczanie cyklu artykułów i reklam w prasie, katalogach biur podróży i innych.
  – stworzenie wydawnictw edukacyjnych dla dzieci i młodzieży zgodnych z podstawą programową i poziomami nauczania, a także materiałów pomocniczych dla nauczycieli i edukatorów w placówkach kulturalnych. Publikacje będą realizowane w oparciu o innowacyjne scenariusze zajęć (ważny jest ich interdyscyplinarny charakter oraz wspomagające multimedia).
  – stworzenie wydawnictw edukacyjnych dla branży turystycznej /dodatek do systemu szkoleń/. Publikacje będą realizowane w oparciu o innowacyjne scenariusze zajęć (ważny jest ich interdyscyplinarny charakter oraz wspomagające multimedia).
  – stworzenie wydawnictw edukacyjnych dla uniwersytetów trzeciego wieku /dodatek do systemu szkoleń/. Publikacje będą realizowane w oparciu o innowacyjne scenariusze zajęć (ważny jest ich interdyscyplinarny charakter oraz wspomagające multimedia).
 2. ELEMENTARZ SZACUNKU
  – stworzenie wydawnictw edukacyjnych dla dzieci i młodzieży zgodnych z podstawą programową i poziomami nauczania, a także materiałów pomocniczych dla nauczycieli i edukatorów w placówkach kulturalnych. Publikacje będą realizowane w oparciu o innowacyjne scenariusze zajęć (ważny jest ich interdyscyplinarny charakter oraz wspomagające multimedia).- stworzenie wydawnictw edukacyjnych dla branży turystycznej /dodatek do systemu szkoleń/. Publikacje będą realizowane w oparciu o innowacyjne scenariusze zajęć (ważny jest ich interdyscyplinarny charakter oraz wspomagające multimedia).- stworzenie wydawnictw edukacyjnych dla uniwersytetów trzeciego wieku /dodatek do systemu szkoleń/. Publikacje będą realizowane w oparciu o innowacyjne scenariusze zajęć (ważny jest ich interdyscyplinarny charakter oraz wspomagające multimedia).- „Biznes – dyplomacja – etykieta” – stworzenie wydawnictw edukacyjnych dla firm /dodatek do systemu szkoleń/. Publikacje będą realizowane w oparciu o innowacyjne scenariusze zajęć (ważny jest ich interdyscyplinarny charakter oraz wspomagające multimedia).
 3. „Biznes – dyplomacja – etykieta
  – Stworzenie wydawnictw edukacyjnych dla firm /dodatek do systemu szkoleń/. Publikacje będą realizowane w oparciu o innowacyjne scenariusze zajęć (ważny jest ich interdyscyplinarny charakter oraz wspomagające multimedia)
 4. „FESTIWAL RESPEKT”
  – obchodzony w Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Koncerty, przegląd filmów o tematyce tolerancji i szacunku, spotkania z twórcami, panele dyskusyjne, wielokulturowy market kulinarny, stoiska organizacji pozarządowych działających na rzecz różnorodności społecznej i równego traktowania.
 5. RESPEKT – TELEFON
  – każde dziecko oraz każdy człowiek dorosły dotknięty brakiem szacunku będzie mógł uzyskać pierwszą pomoc wolontariuszy oraz kontakt z instytucjami, udzielającymi wsparcia materialnego, psychologicznego oraz pomocy prawnej. Na tą chwilę telefon jeszcze nie został uruchomiony. Na naszej stronie podajemy spis instytucji, udzielających wsparcia materialnego, psychologicznego oraz pomocy prawnej w różnych przypadkach kryzysowych.
 6. „LAS W DOMU”
  – Rozpoczynamy produkcję lasu i tlenu we własnym domu
  1. Idziemy z dziećmi do lasu lub do parku.
  2. Przynosimy szyszki, żołędzie lub kasztany.
  3. Sadzimy szyszki, żołędzie i kasztany w doniczkach.
  4. Codziennie podlewamy wodą.
  5. Po jakimś czasie pojawi się drzewko.
  6. W Międzynarodowy Dzień Ziemi – 22 kwietnia 2020 roku zapraszamy dzieci i rodziców na warsztaty sadzenia drzewek.

  Warsztaty poprzedzi wykład połączony z zabawą, w którym chcemy pokazać dzieciom jak ważne w naszym życiu są drzewa oraz jak wpływają na nasze otoczenie.

  Do zobaczenia!

Napisz do nas